164404-2024 - Mededinging
Nederland – Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten – Food en non-food
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Food en non-food
Beschrijving: Het leveren van de gewenste food en daaraan gerelateerde non food producten aan Nimeto. De omvang van de opdracht is bij benadering €100.000,- inclusief btw. De omvang van de opdracht is zo nauwkeurig mogelijk bepaald. Indien de opgegeven omvang eerder wordt gerealiseerd dan de einddatum van de raamovereenkomst wordt de opdracht (voortijdig) opnieuw aanbesteed. Inschrijvers kunnen geen rechten ontlenen aan deze bedragen. Deze bedragen bieden geen garantie voor afname in de toekomst.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15000000 Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: -
Interne identificatiecode: 1