16450-2024 - Resultaat
Nederland – Software voor onderwijsdoeleinden – Europese aanbesteding voor een roosterpakket
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Europese aanbesteding voor een roosterpakket
Beschrijving: Het uitgangspunt van deze Europese aanbesteding is om met één geschikte Opdrachtnemer één overeenkomst aan te gaan met één licentie (gebruikersrecht) voor gebruikers van Fierder Onderwijs. Deze overeenkomst kan voorzien in de behoefte van aanbestedende dienst naar gebruikersrecht van een online roosterpakket, de implementatie daarvan, het leveren en inrichten van best practice (*) workflows en onderhoud van de roosterpakket applicatie. De raming van de totale opdracht bedraagt circa € 530.000,- exclusief BTW, dit is gebaseerd op de huidige kosten op basis van het prijspeil 2023.
Interne identificatiecode: F23-RP01
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48190000 Software voor onderwijsdoeleinden
Aanvullende classificatie (cpv): 30196000 Planningsystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Het uitgangspunt van deze Europese aanbesteding is om met één geschikte Opdrachtnemer één overeenkomst aan te gaan met één licentie (gebruikersrecht) voor gebruikers van Fierder Onderwijs . Raming omvang van levering: De raming van de totale opdracht bedraagt circa € 530.000,- exclusief BTW, dit is gebaseerd op de huidige kosten op basis van het prijspeil 2023.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Het doel is om voor de aanbestedende dienst een overeenkomst af te sluiten met een initiële looptijd van 36 maanden en daarna een verlenging van driemaal 36 maanden. De maximale looptijd komt daarbij uit op 144 maanden.