2. Procedure
Procedure
Titel: Uitvoering boringen en ander veldwerk ter hoogte van de voormalige Carcoke-site in Zeebrugge
Beschrijving: Het voorwerp van deze opdracht is de uitvoering van sonderingen, boringen en ander veldwerk ter hoogte van de voormalige Carcoke-site in Zeebrugge. De opdracht kadert in de opmaak van een BBO voor de grondwaterverontreiniging op de site. Dit BBO wordt opgemaakt door een eBSD in het kader van een reeds gegund contract. Dit contract voor het veldwerk wordt dus apart aanbesteed.
Interne identificatiecode: 16854 - BN2601008
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90000000 Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 16854 - BN2601008 - 1
Interne identificatiecode: 1