2. Procedure
Procedure
Titel: Racks en bekabeling voornamelijk voor datacenters
Beschrijving: Deze opdracht betreft de levering van datakabelcomponenten voor de exploitatie van voornamelijk datacenters, maar ook kantoorruimtes, evenals de levering van apparatuur zoals PDU's, statische omvormers of verbruiksartikelen (aansluitkabels, glasvezelconnectoren, enz.); accessoires (kabelgoten, racks, enz.). De aannemer kan ook worden ingeschakeld voor datakabelwerken (kabels trekken, enz.).
Interne identificatiecode: Smals-BB-001.015/2025
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 31000000 Elektrische machines, apparaten, uitrusting en verbruiksartikelen; verlichting
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Smals-BB-001.015/2025 - 1
Interne identificatiecode: 1