2. Procedure
Procedure
Titel: Werkplek-, Leerling- en Projectmeubilair
Beschrijving: Het doel van deze aanbesteding is het contracteren van in totaal twee Opdrachtnemers die meubilair aan DCTerra kan leveren conform de door de Opdrachtgever gestelde functionele en technische eisen Schatting van circa €200.000,- tot €240.000,- per jaar
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39100000 Meubilair
Aanvullende classificatie (cpv): 39111000 Zitmeubelen, 39113000 Diverse zitmeubelen en stoelen, 39120000 Tafels, kasten, schrijftafels en boekenkasten, 39162000 Onderwijsuitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel A Werkplekmeubilair
Beschrijving: Werkplekmeubilair; dit betreft de inrichting van werkplekken voor docenten en overige medewerkers Dit is onbekend, circa €80.000,- per jaar exclusief BTW Hier kunnen geen rechten of verplichtingen aan worden ontleend. Perceel C wordt automatisch gegund aan de winnaar van zowel perceel A als perceel B. In perceel C worden zij in mini-competitie opgeroepen als het bedrag voor het project hoger is dan € 25.000,-.
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 39000000 Meubelen (m.i.v. kantoormeubelen), inrichtingsartikelen, huishoudelijke apparaten (uitgez. verlichting) en schoonmaakproducten
Opties:
Beschrijving van de opties: De af te sluiten Raamovereenkomst start 1 augustus 2025. De looptijd is initieel tot en met 31 juli 2028 met een optie tot verlenging, onder dezelfde condities en voorwaarden, met vier periodes van één jaar. De Raamovereenkomst loopt, inclusief verlengingsopties, dus maximaal tot en met 31 juli 2032.
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel B Leerlingmeubilair
Beschrijving: Leerlingmeubilair; dit betreft het meubilair voor klaslokalen, kantines en open-leercentra. Dit is onbekend, circa €100.000,- per jaar. Hier kunnen geen rechten of verplichtingen aan worden ontleend. Perceel C wordt automatisch gegund aan de winnaar van zowel perceel A als perceel B. In perceel C worden zij in mini-competitie opgeroepen als het bedrag voor het project hoger is dan € 25.000,-.
Interne identificatiecode: 2