165028-2025 - Mededinging
Nederland – Huishoudelijke diensten – Wmo Huishoudelijke Ondersteuning - Brabantse Wal gemeenten
Aankondiging van een opdracht – lichte regeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Wmo Huishoudelijke Ondersteuning - Brabantse Wal gemeenten
Beschrijving: De gemeenten Bergen op Zoom, Steenbergen en Woensdrecht zijn een inkooptraject gestart voor de inkoop van diensten voor Wmo Huishoudelijke ondersteuning. De gemeenten sluiten gezamenlijk een raamovereenkomst af. De beoogde ingangsdatum van deze raamovereenkomsten is 1 januari 2026. Betreft het leveren van de Wmo maatwerkvoorziening Huishoudelijke ondersteuning voor inwoners van de gemeenten Bergen op Zoom, Steenbergen en Woensdrecht. De verwachting is dat in 2026 - in de drie gemeenten gezamenlijk - 4.500 cliënten gebruik gaan maken van deze maatwerkvoorziening en dit aantal gedurende de looptijd van de overeenkomst mogelijk gaat stijgen. De geraamde opdracht waarde bedraagt €180.000.000,-
Interne identificatiecode: dCI-000414
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: In deze aanbesteding is gekozen voor de Europese openbare procedure voor Sociale en andere specifieke diensten (SAS) als bedoeld in bijlage XIV van richtlijn 2014/24/EU en Artikel 2.38 en 2.39 van de Aanbestedingswet 2012. Een Bibob procedure maakt onderdeel uit van de Aanbesteding.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 98514000 Huishoudelijke diensten
Aanvullende classificatie (cpv): 79622000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van huishoudelijke hulp
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Huishoudelijke ondersteuning
Beschrijving: Huishoudelijke ondersteuning in het kader van de Wmo voor de gemeenten Bergen op Zoom, Steenbergen en Woensdrecht. Betreft het leveren van de Wmo maatwerkvoorziening Huishoudelijke ondersteuning voor inwoners van de gemeenten Bergen op Zoom, Steenbergen en Woensdrecht. De verwachting is dat in 2026 - in de drie gemeenten gezamenlijk - 4.500 cliënten gebruik gaan maken van deze maatwerkvoorziening en dit aantal gedurende de looptijd van de overeenkomst mogelijk gaat stijgen. De geraamde opdracht waarde bedraagt €180.000.000,-
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De gemeente is bevoegd de raamovereenkomst viermaal (4x) met een periode van één (1) jaar eenzijdig te verlengen.