Soort aanbestedende dienst Regionale of plaatselijke instantie
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Europese aanbesteding Aanschaf en Onderhoud ICT Apparatuur (Hardware en Software)
Referentienummer: 2023-006850
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 30200000 Computeruitrusting en -benodigdheden
II.1.4.
Korte beschrijving
De opdracht omvat de levering van Hardware, Specials en Software, CPV codes 30210000-4 (hardware), en 48300000-1 (Software voor het maken van documenten, tekeningen, afbeeldingen, dienstregelingen en productiviteit).
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend vooralle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Aanschaf en Onderhoud ICT Apparatuur (Hardware en Software)
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 30200000 Computeruitrusting en -benodigdheden, 48320000 Software voor het maken van tekeningen en afbeeldingen, 48310000 Software voor het maken van documenten
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De opdracht omvat de levering van Hardware, Specials en Software, CPV codes 30200000-1 (Computeruitrusting en benodigdheden), en 48300000-1 (Software voor het maken van documenten, tekeningen en afbeeldingen).
Zie ook paragraaf 1.2.1 Scope, van het aanbestedingsdocument