Soort aanbestedende dienst Regionale of plaatselijke instantie
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Raamovereenkomst voor het aankopen van vrachtwagens (met en zonder opbouw), inclusief wisselstukken en herstellingen (en optioneel een onderhoudscontract)
Referentienummer: Antwerpen-GAC_2021_01731-F03_0
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 34130000 Motorvoertuigen voor goederenvervoer
II.1.4.
Korte beschrijving
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Vrachtwagens met Dieselmotor
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 34130000 Motorvoertuigen voor goederenvervoer, 34133000 Gelede vrachtwagens, 34142100 Vrachtwagens met hoogwerker, 34220000 Aanhangwagens, opleggers en mobiele containers, 34330000 Onderdelen voor vrachtwagens, bestelwagens en auto's, 50114000 Reparatie en onderhoud van vrachtwagens
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Raamovereenkomst voor het aankopen van vrachtwagens met dieselmotor (met en zonder opbouw), inclusief wisselstukken en herstellingen (en optioneel een onderhoudscontract)
Inlichtingen over middelen van de Europese Unie De aanbesteding houdt verband met een project en/of een programma dat met middelen van de EU wordt gefinancierd: neen
Vrachtwagens op CNG
Perceel nr.: 2
Raamovereenkomst voor het aankopen van vrachtwagens met CNG motor (met en zonder opbouw), inclusief wisselstukken en herstellingen (en optioneel een onderhoudscontract)
Vrachtwagens met Zero Emissie
Perceel nr.: 3
Raamovereenkomst voor het aankopen van vrachtwagens met Zero emissie motor (met en zonder opbouw), inclusief wisselstukken en herstellingen (en optioneel een onderhoudscontract)