2. Procedure
Procedure
Titel: Rioolreiniging en inspectie 2025 - 2026
Beschrijving: Rioolreiniging en inspectie 2025 - 2026 1
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90400000 Diensten in verband met afvalwater
Aanvullende classificatie (cpv): 90470000 Diensten voor rioolreiniging, 90480000 Beheer van riolering
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Rioolreiniging en inspectie
Beschrijving: Rioolreiniging en inspectie Het reinigen en inspecteren van rioleringen in andersoortige contracten van de BEL Combinatie voor bijvoorbeeld reconstructie en nieuwe aanleg. Deze werkzaamheden kunnen dus door andere aannemers worden uitgevoerd. Verhelpen van (calamiteiten)storingen en het reinigen van huis- en kolkaansluitleidingen.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De overeenkomst voorziet in de mogelijkheid voor verlenging. In totaal kan twee keer met één geheel kalenderjaar worden verlengd, tot en met uiterlijk 31 december 2028