See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: 57/52/2/24/033 - Masterplan Hasselt 2026: Vernieuwen van sporen, spoortoestellen, bovenleiding en seininrichting (L35/L21A).
Beschrijving: De onderhavige opdracht betreft een opdracht van werken. Deze opdracht betreft: Vernieuwen van sporen en spoortoestellen: • Opbraak en aanleg van sporen; • Afgraven en heraanleggen van de bedding; • Opbraak en aanleg van spoortoestellen; • Uitvoeren van aluminothermische laswerken; • Ter beschikking stellen van hydraulische wegspoorkranen en kraanbedienden; • Ter beschikking stellen van gekwalificeerde spoorwegarbeiders; • Regelen van de spanningen; • Aanleggen van de voetpaden; • Opkuis van de werf. Vernieuwen van bovenleiding en bovenleidingscontructies: • Het opbreken en aanleggen van bovenleidingen en andere kabels in het kader van de werken; • Het plaatsen van bovenleidingsconstructies en hun uitrusting; • Het afbreken van bovenleidingsconstructies in de werkzone; • Verschuivingen van bovenleidingen; • Afbraak bovenleidingen en afrol nieuwe bovenleidingen; • Afbreken en nieuw plaatsen van bevestigingsijzers aan de brug van de R71 (studie door aannemer). Vernieuwen van de seininrichting en seintechnische installaties • Het leggen van energie-, telefoon-, sein-, aardings-, bedienings- en signalisatiekabels; • Het binnenbrengen van de kabels in de verschillende keten, verdeel- en seinkasten; • Het plaatsen, uitrusten, bedraden en aansluiten van sein- en verdeelkasten; • Het verbinden van de kabels aan de gestellen in de sein- en voedingsketen, de seinkasten en aan de seintoestellen in het spoor; • Het plaatsen, uitrusten en aansluiten van spoorseinen; • Het plaatsen en aansluiten van allerlei veiligheidstoestellen die verband houden met de seininrichting; • Het plaatsen van sleuven en kabelgoten waar nodig geacht wordt om een ordelijke toestand te bekomen; • Het wegnemen van oude kabels; • Het wegnemen van oude seininstallaties; • Het opruimen en terug in een ordelijke staat brengen van het terrein.
Interne identificatiecode: 5752224033
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45234116 Leggen van sporen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 5752224033 - Masterplan Hasselt 2026: Vernieuwen van sporen, spoortoestellen, bovenleiding en seininrichting (L35/L21A).
Interne identificatiecode: 1