165659-2026 - Mededinging
België – Afval- en vuilniszakken van polytheen – Levering van vuilniszakken voor B-ST.
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Levering van vuilniszakken voor B-ST.
Beschrijving: De opdracht betreft het leveren van vuilniszakken voor B-ST, onderverdeeld in 2 percelen: • Perceel 1: Alle type vuilniszakken, met uitzondering van PMD-zakken voor bedrijven, • Perceel 2: PMD-zakken voor bedrijven // De opdracht heeft een maximale looptijd van 8 jaar. De voorziene startdatum van de overeenkomst is 1 juli 2026.
Interne identificatiecode: WS2976099585
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 19640000 Afval- en vuilniszakken van polytheen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: WS2976099585 - 1
Beschrijving: Alle type vuilniszakken, met uitzondering van PMD-zakken voor bedrijven
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: WS2976099585 - 2
Beschrijving: PMD-zakken voor bedrijven
Interne identificatiecode: 2