165944-2026 - Mededinging
Nederland – Drukwerk en aanverwante producten – Drukwerk en reprografische opdrachten
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Drukwerk en reprografische opdrachten
Beschrijving: VISTA college is voornemens één (1) raamovereenkomst af te sluiten met één (1) opdrachtnemer voor de levering van drukwerk en reprografische opdrachten. De beoogde ingangsdatum van deze overeenkomst is 1 oktober 2026 en heeft een initiële looptijd van twee (2) jaar, waarna de raamovereenkomst nog tweemaal (2) met één (1) jaar verlengd kan worden (2+1+1). De geraamde waarde van de raamovereenkomst is € 815.000,- exclusief btw
Interne identificatiecode: EOA.2026.INK.1
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 22000000 Drukwerk en aanverwante producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlengingsopties