166064-2025 - Resultaat
Nederland – Bouwwerkzaamheden – 19811 | Vervanging brandmeld- en ontruimingsinstallaties Defensie Regio Noordwest
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: 19811 | Vervanging brandmeld- en ontruimingsinstallaties Defensie Regio Noordwest
Beschrijving: Het werk omvat het op grote schaal vervangen van brandmeld- en ontruimingsalarminstallaties voor gebouwen van het Ministerie van Defensie. In het vervolg van de leidraad wordt de term ‘BMI’ gebruikt voor de combinatie van brandmeld- en ontruimingsalarminstallatie. Naast reguliere kantoor-, bijeenkomst- en industriegebouwen, zijn er 'specialties' zoals bijvoorbeeld voorzieningen voor munitieopslag. De eisen voor juridisch verplichte BMI's zijn veelal in het Bouwbesluit 2012 verwoord. Daarnaast zijn er beleidsmatige grondslagen voor BMI’s, specifiek van toepassing op het defensievastgoed. Om te voldoen aan de eisen en grondslagen is, vaak eerder dan beoogd, het vervangen van een aantal BMI’s noodzakelijk. Zo zijn bijvoorbeeld voor een aantal BMI's (van bepaalde merken en/of types) geen reserveonderdelen meer te verkrijgen en levert een aantal installaties storingen op. Zie bijlage scope en perceel indeling.
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Perceel: hoofdopdracht
Beschrijving: Dit perceel betreft de totale opgave.
Interne identificatiecode: 1