2. Procedure
Procedure
Titel: EUOA Application Delivery Management SaaS oplossing
Beschrijving: Europese openbare aanbesteding voor de aanschaf van 1350 licenties en hosting van het product Liquit workspace. 70.000 euro op jaarbasis, 280.000 euro over de gehele looptijd van de overeenkomst
Interne identificatiecode: D2023-31415
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72268000 Leveren van software
Aanvullende classificatie (cpv): 72263000 Software-implementatiediensten, 72267000 Onderhouds- en reparatiediensten voor software, 72268000 Leveren van software
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Levering en hosting Liquit workspace
Beschrijving: De levering en hosting van 1350 licenties Liquit workspace 280.000 euro over 4 jaar
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 72267000 Onderhouds- en reparatiediensten voor software, 72268000 Leveren van software
Opties:
Beschrijving van de opties: De opdracht kan tweemaal verlengd worden