166161-2026 - Mededinging
Nederland – Dienstverlening door ingenieurs – Planvorming Utrechtse beekherstelprojecten Gelderse Vallei
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Planvorming Utrechtse beekherstelprojecten Gelderse Vallei
Beschrijving: Uitvoeren van een integraal planvormingstraject i.h.k.v. meerdere Beekherstelprojecten van de provincie Utrecht en Waterschap Vallei en Veluwe (die deze opdracht gezamenlijk aanbesteden). Planvormingsfase voor 4 beekherstelprojecten in de Gelderse Vallei
Interne identificatiecode: 24367
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
Aanvullende classificatie (cpv): 71242000 Project- en ontwerpvoorbereiding, kostenraming
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Uitvoeren van een integraal planvormingstraject i.h.k.v. meerdere Beekherstelprojecten van de provincie Utrecht en Waterschap Vallei en Veluwe. Planvormingsfase 4 beekhersteltrajecten Gelderse Vallei.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Geen.