Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend het hierboven vermelde adres
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Schoonmaakonderhoud
Referentienummer: 2022/0325WM
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 90900000 Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten
II.1.4.
Korte beschrijving
De Opdracht betreft het uitvoeren van schoonmaakonderhoud en optioneel het specialistisch vloeronderhoud ten behoeve van onderstaande locaties van het Minkema College.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
Looptijd van de opdracht, de raamovereenkomst of het dynamische aankoopsysteem Aanvang: 01/08/2022Einde: 31/07/2026
Deze opdracht kan worden verlengd: ja
Beschrijving van verlengingen:
Optiejaren: vier (4) maal één (1) jaar