166492-2024 - Resultaat
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Inhuur ICT-Professionals t.b.v. het Ministerie van Economische Zaken en Klimaat, het Ministerie van Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit en Staatsbosbeheer
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Inhuur ICT-Professionals t.b.v. het Ministerie van Economische Zaken en Klimaat, het Ministerie van Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit en Staatsbosbeheer
Beschrijving: De dienstverlening betreft het aan Het Ministerie van Economische Zaken en Klimaat (EZK), het Ministerie van Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit (LNV) en Staatsbosbeheer ter beschikking stellen van ICT-Professionals op inhuurbasis, waarbij medewerkers werkzaamheden of prestaties verrichten ten behoeve van bovengenoemde ministeries/diensten zonder dat er een arbeidsovereenkomst door welke oorzaak dan ook tussen de medewerker en Opdrachtgever tot stand komt. De totale geraamde opdrachtwaarde is € 480.550.000,00 euro exclusief btw. De maximale totale opdrachtwaarde (totaal van álle opdrachten binnen de beoogde raamovereenkomsten) is € 576.660.000,00 euro exclusief btw.
Interne identificatiecode: 202212011
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Inhuur ICT-Professionals Regulier
Beschrijving: Aan Deelnemers tijdelijk ter beschikking stellen van ICT-Professionals op inhuurbasis voor alle in het Kwaliteitsraamwerk IV genoemde kwaliteitenprofielen, zonder dat van rechtswege een arbeidsovereenkomst tussen een ICT-Professional en een Deelnemer of Opdrachtgever tot stand komt als gevolg van de Nadere Overeenkomst.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Als Opdrachtgever gebruikmaakt van de optie om de scope van de raamovereenkomsten ‘dataspecialisten’ na einde van de looptijd toe te voegen aan de onderhavige Raamovereenkomsten voor de inhuur van ICT/IV-professionals, dan zal deze toevoeging naar verwachting per 26 april 2024 of 26 april 2025 in werking treden. De opdrachtwaarde van de onderhavige Raamovereenkomst wordt in dat geval naar verwachting met €12.000.000 per jaar verhoogd. De maximale omvang van de Raamovereenkomst wordt na toepassing van deze optie verhoogd met maximaal € 15.000.000 per jaar, oftewel (bij een toevoeging per 25 april 2024) maximaal €56.250.000 excl. btw over de maximale looptijd, wat in dat geval zal resulteren in een aangepaste totale maximale opdrachtwaarde van €632.910.000 excl. btw.