166516-2025 - Resultaat
Nederland – Diensten voor bescherming van bedreigde planten- en diersoorten – Opstellen soorten management plan (SMP)
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Opstellen soorten management plan (SMP)
Beschrijving: Opstellen van een soortenmanagementplan zie aanbestedingsdocumenten
Interne identificatiecode: 2008385
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90721700 Diensten voor bescherming van bedreigde planten- en diersoorten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: SMP
Beschrijving: Deze opdracht betreft: • Het onderzoek voor en het opstellen en opleveren van een Soortenmanagement Plan met een mitigatie- en compensatieplan; • Het opstellen van een Monitoringsplan; • Het aanvragen van een omgevingsvergunning bij de provincie Gelderland voor de gemeente Lochem. Het eindresultaat van deze opdracht is een omgevingsvergunning flora en fauna activiteit. Dit moet in verband met een provinciale subsidie voorwaarde uiterlijk 31 december 2027 afgerond zijn. zie offerte aanvraag
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 90720000 Milieubescherming
Aanvullende classificatie (cpv): 73110000 Uitvoeren van onderzoek