2. Procedure
Procedure
Titel: Meubilair
Beschrijving: De opdracht betreft het aanschaffen van circulair meubilair voor zowel het meubilair dat in de kantoren als in onderwijsomgevingen gebruikt wordt. Dit kan zowel nieuw circulair meubilair zijn, als bestaand (extern, gereviseerd) circulair meubilair. De opdracht varieert van standaard meubilair (o.a. bureaustoelen, bureaus, vergadermeubilair, kasten, belcellen etc.) tot maatwerk. Het gaat hierbij ook om nieuwe inrichtingsprojecten zoals het inrichten van eat-meet-work omgevingen. Daarnaast is advies, service op het gebied van o.a. garanties en reparaties en levensduurverlenging onderdeel van de opdracht. Er is geen verdeling te maken in jaren die een realistisch beeld geeft over de in te schatten afname per jaar. De afname van het aantal stuks meubilair en de indicatie van de totale waarde van de opdracht ligt op voorhand niet vast. Opdrachtgever heeft geen afnameverplichting. Indien blijkt dat er tijdens de looptijd aanzienlijk minder wordt afgenomen heeft inschrijver ook geen recht op vergoeding. De maximale waarde van de raamovereenkomst is vastgesteld op € 4.000.000 inclusief btw over de gehele looptijd van de overeenkomst. Hierbij is rekening gehouden met toekomstige indexeringen, verduurzaming en projecten die mogelijk grotere aanschaf van meubilair noodzakelijk maken. Wanneer de opgegeven omvang eerder is gerealiseerd dan de einddatum van de raamovereenkomst, eindigt de overeenkomst.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39100000 Meubilair
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: -
Interne identificatiecode: 1