166620-2024 - Mededinging
België – Diensten voor het reinigen en leeghalen van kolken – Reinigen van rioolkolken Kortenberg - Tremelo - Turnhout
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Reinigen van rioolkolken Kortenberg - Tremelo - Turnhout
Beschrijving: Het mechanisch ruimen van de rioolkolken en het afvoeren van het rioolslib. Het reinigen van de kolken wordt twee maal per jaar uitgevoerd. De eerste ruiming gebeurt in het voorjaar, de tweede reiniging in het najaar.
Interne identificatiecode: PPP0N3-4457/4199/PRO/GCU/2024/00038
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90640000 Diensten voor het reinigen en leeghalen van kolken
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Reinigen van rioolkolken te Kortenberg
Beschrijving: Perceel 1: Reinigen van rioolkolken te Kortenberg
Interne identificatiecode: PRO/GCU/2024/00038
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Reinigen van rioolkolken te Tremelo
Beschrijving: Perceel 2: Reinigen van rioolkolken te Tremelo
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3: Reinigen van rioolkolken te Turnhout
Beschrijving: Perceel 3: Reinigen van rioolkolken te Turnhout