166715-2025 - Vooraankondiging onderhandse gunning
Nederland – Afzuigventilatoren – Afzuigsysteem t.b.v. hotelschool
Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Afzuigsysteem t.b.v. hotelschool
Beschrijving: Het betreft hier een besturingsplatform met vraag gestuurde ventilatie als een belangrijke functie. De besturing past de luchtstroom in de keuken in realtime aan, afhankelijk van de status van de kookapparatuur en gebruik. Dit betekent forse energiebesparingen op alle niveaus van de keukenventilatie. Het leveren, plaatsen, aansluiten, ingebruikstellen en onderhouden (gedurende vijf jaar) van een vraag gestuurd ventilatiesysteem voor diverse keukens, in totaal 17 afzuigkappen.
Interne identificatiecode: TN515827
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39714110 Afzuigventilatoren
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschrijving: De opdracht Het leveren, plaatsen, aansluiten, ingebruikstellen en onderhouden (gedurende vijf jaar) van een vraag gestuurd ventilatiesysteem voor diverse keukens, in totaal 17 afzuigkappen.
Interne identificatiecode: 1