166789-2024 - Mededinging
België – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – Raamovereenkomst voor het aanstellen van ICT-profielen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het aanstellen van ICT-profielen
Beschrijving: Deze opdracht betreft een unilaterale raamovereenkomst waarbij de voorwaarden van de dienstverlening worden overeen gekomen, die zullen worden in acht genomen bij het uitvoeren van de latere opdrachten. De raamovereenkomst schept een contractueel kader met betrekking tot het vastleggen van de voorwaarden van individuele opdrachten betreffende het aanstellen van ICT-profielen voor opdrachten met diverse looptijd, die worden uitgevoerd voor Farys, de aandeelhouders/partners van Creat en de deelnemers van TMVS. Op grond van de gesloten overeenkomst zal de weerhouden inschrijver tijdens de looptijd ervan dezelfde voorwaarden (cf. algemene tarieflijst en cataloog) aanbieden aan alle mogelijke afnemers. De raamovereenkomst zal met 1 opdrachtnemer gesloten worden. De raamovereenkomst wordt afgesloten voor een periode van 4 jaar. De onderliggende opdrachten kunnen diverse looptijden hebben, weliswaar telkens beperkt tot een maximum looptijd van 4 jaar. Indicatief kan rekening worden gehouden met een aanvang van het contract op 1 NOVEMBER 2024. De effectieve startdatum zal worden vermeld in de sluitingsbrief.
Interne identificatiecode: ALL-23-010
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aanvullende classificatie (cpv): 72200000 Softwareprogrammering en -advies
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: ALL-23-010 - 1
Interne identificatiecode: 1