2. Procedure
Procedure
Titel: Ea Raamovereenkomst Openbare verlichting
Beschrijving: De afdeling Openbare verlichting heeft de afgelopen jaar belangrijke stappen gezet in de verledding en de daarbij benodigde aansturing (in de markt ook wel SMART city genaamd). Het areaal bestaat uit ca 35.000 lichtpunten en is voor circa 50% uitgevoerd in LED en ca 10% is voorzien van dynamisch dimmodel of node. De verledding in het centrumgebied is nagenoeg afgerond. We zetten in op de doelstelling ’s-Hertogenbosch Datastad. De verwachting is dat er naast armatuur verledding jaarlijks ca. 800 tot 1.000 masten preventief vervangen dienen te worden. De Gemeente s-Hertogenbosch heeft voor de komende jaren twee gecontracteerde Inschrijvers nodig voor de aanleg en vervangingswerken openbare verlichting. Met name de versnelde verledding van de stad die in 2030 gerealiseerd moet zijn speelt hierin een belangrijke rol. Het areaal zal in de komende jaren gestaag groeien door de ontwikkeling van nieuwe woonlocaties. De toevoeging van naastgelegen dorpen of steden is op dit moment niet voorzien. De inkoopbehoefte bedraagt: • ca 800 tot 1000 lichtmasten per jaar; • ca. 15.000 armatuur vervangingen gedurende de duur van de overeenkomst; • Uitbreiding eigen kabelnet; • Uitbreiding dynamische verlichting. Jaarlijks worden en nieuwe producten geïntroduceerd. Dit betekent dat wij deze innovaties moeten en willen betrekken in de vervangingswerken. Met name het sturen op afstand van een verlichtingsarmatuur heeft veel ontwikkelpotentie.
Interne identificatiecode: 0
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: 1
Beschrijving: De Gemeente s-Hertogenbosch heeft voor de komende jaren twee gecontracteerde Inschrijvers nodig voor de aanleg en vervangingswerken openbare verlichting. Met name de versnelde verledding van de stad die in 2030 gerealiseerd moet zijn speelt hierin een belangrijke rol. Gemeente beoogt één (1) Raamovereenkomst aan te gaan met twee (2) Inschrijvers voor de duur van twee (2) jaar met de optie tot verlenging van tweemaal (2x) de periode van twee (2) jaar. Het areaal zal in de komende jaren gestaag groeien door de ontwikkeling van nieuwe woonlocaties. De toevoeging van naastgelegen dorpen of steden is op dit moment niet voorzien. De inkoopbehoefte bedraagt: • ca 800 tot 1000 lichtmasten per jaar; • ca. 15.000 armatuur vervangingen gedurende de duur van de overeenkomst; • Uitbreiding eigen kabelnet; • Uitbreiding dynamische verlichting.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Gemeente beoogt één (1) Raamovereenkomst aan te gaan met twee (2) Inschrijvers voor de duur van twee (2) jaar met de optie tot verlenging van tweemaal (2x) de periode van twee (2) jaar. De beoogde ingangsdatum van de Raamovereenkomst is 16 juni 2025. De beoogde einddatum van de initiële looptijd van de Raamovereenkomst is 16 juni 2027.