2. Procedure
Procedure
Titel: Herinrichting Havenweg en Visodeweg te Vlissingen
Beschrijving: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a) het treffen van verkeersmaatregelen; b) het treffen van voorzieningen t.b.v. werkzaamheden rondom kabels en leidingen; c) het uitvoeren van opruimingswerken; d) het uitvoeren van bemalingswerken; e) het uitvoeren van voorbelasting f) het uitvoeren van grondwerken; g) het aanbrengen van funderingen; h) het aanbrengen van verhardingswerken; i) het aanbrengen van inrichtingselementen j) het uitvoeren van algemene bijkomende werkzaamheden. Omvang van de opdracht is beschreven in het, bij deze aanbesteding behorend, bestek
Interne identificatiecode: 21.003
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45233100 Bouwwerkzaamheden voor hoofdwegen en wegen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1