2. Procedure
Procedure
Titel: E&W Onderhoud gemeentehuis Hof van Twente
Beschrijving: Onderhoud van E&W installaties in gemeentehuis en aanverwante panden. Zie lijsten voor onderhoudsopdracht.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 51000000 Installatiediensten (uitgezonderd software)
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: E&W Onderhoud
Beschrijving: Het betreft het aanbesteden van 1 perceel.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlengingen