167309-2024 - Mededinging
Nederland – Bouwwerkzaamheden voor riool – Bohemen midden rioolvervanging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Bohemen midden rioolvervanging
Beschrijving: Deze aanbesteding heeft betrekking op project Bohemen Midden rioolvervanging in het stadsdeel Loosduinen. Het bestaande riool wordt volgens de traditionele wijze vervangen of gerenoveerd. De omvang van het te vervangen riool is ca circa 3700m. De civieltechnische handelingen die nodig zijn, vallen binnen de scope van de aanbesteding en bestaan in hoofdzaak uit: - Opbreken en aanbrengen van elementenverhardingen; - Opbreken en aanbrengen van funderingslagen; - Opbreken en aanbrengen van kantopsluitingen; - Opbreken en aanbrengen van riolering; - Verwijderen en aanbrengen van huis- en kolkaansluitingen; - Verwijderen en aanbrengen van straatmeubilair; - Aanbrengen van groenvoorzieningen; - Toepassen van verkeersmaatregelen; - Diverse grondwerkzaamheden.
Interne identificatiecode: DSB-210111
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45232400 Bouwwerkzaamheden voor riool
Aanvullende classificatie (cpv): 45220000 Civieltechnische en bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000