167434-2026 - Resultaat
België – Afvalverzameling en –verwerking – Het ophalen en vernietigen van in beslag genomen goederen onder douanetoezicht
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Het ophalen en vernietigen van in beslag genomen goederen onder douanetoezicht
Beschrijving: Ophalen en vernietigen van in beslag genomen goederen onder douanetoezicht
Interne identificatiecode: FIN/2025/005
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90510000 Afvalverzameling en –verwerking
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Elektronica - Brussels Hoofdstedelijk Gewest
Beschrijving: Elektronica: Afgedankte elektronische apparatuur, computerapparatuur, mobiele telefoons en smartphones, beeld- en geluidsapparatuur, verlichting met en zonder batterijen, … - Brussels Hoofdstedelijk Gewest
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0010
Titel: Chemische producten - Brussels Hoofdstedelijk Gewest
Beschrijving: Chemische producten, verf, inkt, hars en lijm (met of zonder verpakking) - Brussels Hoofdstedelijk Gewest
Interne identificatiecode: 10
Perceel: LOT-0011
Titel: Chemische producten - Waals Gewest
Beschrijving: Chemische producten, verf, inkt, hars en lijm (met of zonder verpakking) - Waals Gewest
Interne identificatiecode: 11
Perceel: LOT-0012
Titel: Chemische producten - Vlaams Gewest
Beschrijving: Chemische producten, verf, inkt, hars en lijm (met of zonder verpakking) - Vlaams Gewest
Interne identificatiecode: 12
Perceel: LOT-0013
Titel: Tabak - Brussels Hoofdstedelijk Gewest
Beschrijving: Tabak en tabaksproducten, met of zonder verpakking - Brussels Hoofdstedelijk Gewest
Interne identificatiecode: 13
Perceel: LOT-0014
Titel: Tabak - Waals Gewest
Beschrijving: Tabak en tabaksproducten, met of zonder verpakking - Waals Gewest
Interne identificatiecode: 14
Perceel: LOT-0015
Titel: Tabak - Vlaams Gewest
Beschrijving: Tabak en tabaksproducten, met of zonder verpakking - Vlaams Gewest
Interne identificatiecode: 15
Perceel: LOT-0016
Titel: Papier / Karton - Brussels Hoofdstedelijk Gewest
Beschrijving: Papier / Karton - Brussels Hoofdstedelijk Gewest
Interne identificatiecode: 16
Perceel: LOT-0017
Titel: Papier / Karton - Waals Gewest
Beschrijving: Papier / Karton - Waals Gewest
Interne identificatiecode: 17
Perceel: LOT-0018
Titel: Papier / Karton - Vlaams Gewest
Beschrijving: Papier / Karton - Vlaams Gewest
Interne identificatiecode: 18
Perceel: LOT-0019
Titel: Restafval - Brussels Hoofdstedelijk Gewest
Beschrijving: Restafval: Alle materialen en stoffen die niet onder de andere genoemde percelen van dit bestek vallen en die in kleinere hoeveelheden bij deze andere percelen worden aangetroffen (inclusief leeg verpakkingsmateriaal zoals dozen, kratten, …) - Brussels Hoofdstedelijk Gewest
Interne identificatiecode: 19
Perceel: LOT-0002
Titel: Elektronica - Waals Gewest
Beschrijving: Elektronica: Afgedankte elektronische apparatuur, computerapparatuur, mobiele telefoons en smartphones, beeld- en geluidsapparatuur, verlichting met en zonder batterijen, … - Waals Gewest
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0020
Titel: Restafval - Waals Gewest
Beschrijving: Restafval: Alle materialen en stoffen die niet onder de andere genoemde percelen van dit bestek vallen en die in kleinere hoeveelheden bij deze andere percelen worden aangetroffen (inclusief leeg verpakkingsmateriaal zoals dozen, kratten, …) - Waals Gewest
Interne identificatiecode: 20
Perceel: LOT-0021
Titel: Restafval - Vlaams Gewest
Beschrijving: Restafval: Alle materialen en stoffen die niet onder de andere genoemde percelen van dit bestek vallen en die in kleinere hoeveelheden bij deze andere percelen worden aangetroffen (inclusief leeg verpakkingsmateriaal zoals dozen, kratten, …) - Vlaams Gewest
Interne identificatiecode: 21
Perceel: LOT-0003
Titel: Elektronica - Vlaams Gewest
Beschrijving: Elektronica: Afgedankte elektronische apparatuur, computerapparatuur, mobiele telefoons en smartphones, beeld- en geluidsapparatuur, verlichting met en zonder batterijen, … - Vlaams Gewest
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: Drank - Brussels Hoofdstedelijk Gewest
Beschrijving: Drank: Alcoholhoudende of alcoholvrije dranken (limonades, vruchtensappen, …) ook in blik, glas, plastic - Brussels Hoofdstedelijk Gewest
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Titel: Drank - Waals Gewest
Beschrijving: Drank: Alcoholhoudende of alcoholvrije dranken (limonades, vruchtensappen, …) ook in blik, glas, plastic - Waals Gewest
Interne identificatiecode: 5
Perceel: LOT-0006
Titel: Drank - Vlaams Gewest
Beschrijving: Drank: Alcoholhoudende of alcoholvrije dranken (limonades, vruchtensappen, …) ook in blik, glas, plastic - Vlaams Gewest
Interne identificatiecode: 6
Perceel: LOT-0007
Titel: Schroot - Brussels Hoofdstedelijk Gewest
Beschrijving: Schroot: Tot schroot te verwerken machines en afval van ferro- en non-ferrometalen (hoofdzakelijk ijzer, staal, zink, aluminium, koper en lood) - Brussels Hoofdstedelijk Gewest
Interne identificatiecode: 7
Perceel: LOT-0008
Titel: Schroot - Waals Gewest
Beschrijving: Schroot: Tot schroot te verwerken machines en afval van ferro- en non-ferrometalen (hoofdzakelijk ijzer, staal, zink, aluminium, koper en lood) - Waals Gewest
Interne identificatiecode: 8
Perceel: LOT-0009
Titel: Schroot - Vlaams Gewest
Beschrijving: Schroot: Tot schroot te verwerken machines en afval van ferro- en non-ferrometalen (hoofdzakelijk ijzer, staal, zink, aluminium, koper en lood) - Vlaams Gewest
Interne identificatiecode: 9