167449-2025 - Resultaat
Nederland – Software voor onderwijsdoeleinden – ICT Schietbioscoop 3.0
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen - Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: ICT Schietbioscoop 3.0
Beschrijving: De Opdracht bestaat uit het leveren en in werking stellen van een stand-alone Schietbioscoop (inclusief Trefferdetectie) ten behoeve van het Schietonderwijs. Met deze Schietbioscoop moet het mogelijk zijn om zowel statisch (plaatjes) als met behulp van scenario’s (filmpjes) te werken. Daarbij is het onderhouden van deze Schietbioscoop ook onderdeel van de Opdracht.
Interne identificatiecode: HV0061
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Europees openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 48190000 Software voor onderwijsdoeleinden
Aanvullende classificatie (cpv): 50300000 Reparatie, onderhoud en aanverwante diensten in verband met pc's, kantooruitrusting, telecommunicatie- en audiovisuele uitrusting, 51611000 Installatie van computers, 51611100 Installatie van hardware
5. Perceel
Perceel: LOT-0000