2. Procedure
Procedure
Titel: Lease UHF TACSAT Skynet UK 2026
Beschrijving: Lease 2 UHF TACSAT kanalen op de Skynet constellatie voor een periode van 1 jaar.
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 64214100 Verhuur van satellietverbindingen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000