167890-2025 - Resultaat
Nederland – Beplanten en onderhouden van groengebieden – Aanleg en renovatie openbaar groen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Aanleg en renovatie openbaar groen
Beschrijving: De aanbesteding is gericht op het doelmatig en effectief kunnen uitvoeren van groen- en cultuurtechnische werkzaamheden. We willen zoveel mogelijk groene waarde creëren voor het beschikbare budget. Door middel van deze aanbesteding wordt een meerjarige samenwerking aangegaan met een groenaannemer in de vorm van een raamovereenkomst. Dit zal de kwaliteit en continuïteit van de werkzaamheden en de samenwerking tussen opdrachtgever en opdrachtnemer en van de geleverde diensten en producten sterk bevorderen De omvang van de opdracht bedraagt maximaal € 500.000, - exclusief BTW gedurende de looptijd van de overeenkomst inclusief verlengingen.
Interne identificatiecode: -1.854.1/00194
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
Aanvullende classificatie (cpv): 45432112 Aanbrengen van bestrating, 77314100 Aanleggen van gazons
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Volledige opdracht
Beschrijving: Zie aanbestedingsdocumenten
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De overeenkomst kan twee (2) keer worden verlengd met een periode van één (1) jaar.