167907-2023 - ResultaatNederland-'s-Gravenhage: Bouwwerkzaamheden
Aankondiging van een gegunde opdracht
Werken
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
17185 | Schietfaciliteiten Soesterberg - Bouwfase 2
Referentienummer: 17185
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
45000000 Bouwwerkzaamheden
II.1.4.
Korte beschrijving
Het Rijksvastgoedbedrijf is voornemens om, ten behoeve van het Ministerie van Defensie, nieuwe schietfaciliteiten te bouwen te Soesterberg. De projectlocatie is gelegen op de grens van twee Defensie-objecten LC Kamp Soesterberg en OT Oude Kamp en wordt een zelfstandig object. De positie van de ingang aan de Zuiderweg blijft daarbij ongewijzigd.
De schietfaciliteiten worden gefaseerd aanbesteed- en uitgevoerd in 3 – delen:
I. Bouwrijp maken gehele projectkavel (incl. sloop V-46) en realiseren deelproject E – Energiegebouw deel I (trafo en laagspanning) (TenderNed-kenmerk: 265251). Status: Aanbesteed en uitgevoerd.
II. Bouwfase 1 (TenderNed-kenmerk: 289247). Status: Aanbesteed en in uitvoering.
III. Bouwfase 2 (onderhavig project) deelproject: D – Schietbaan.
Aan de westzijde van het terrein wordt een binnenschietbaan gerealiseerd. Het betreft een 100meter 270graden binnenschietbaan.
Looptijd overeenkomst: 18 maanden. Data en/of looptijd vermeld in de contractdocumenten zijn leidend.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
45210000 Bouwen van gebouwen, 45220000 Civieltechnische en bouwwerkzaamheden, 45300000 Installatiewerkzaamheden in de bouw, 45400000 Afwerking van gebouwen
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Oppervlakte: circa 5536 m2 BVO
De bouw- en installatietechnische werkzaamheden betreffen in hoofdzaak:
• het verrichten van grondwerk t.b.v. graven bouwput;
• het realiseren van betonfunderingen op staal;
• het realiseren van betonconstructies t.b.v. vloeren en wanden, deels in schoonbeton;
• het realiseren van betonconstructies in prefab-beton;
• het realiseren van staalconstructies;
• het metselen van wanden in kalkzandsteen, deels schoonwerk;
• het monteren van gevelbekleding van aluminium felsplaten
• het monteren van metalen binnenkozijnen;
• het monteren van aluminium gevelsystemen;
• het aanbrengen van warmtepompinstallaties;
• het aanbrengen van een ventilatie- en klimaatinstallatie;
• het aanbrengen van binnenrioleringinstallaties;
• het aanbrengen van tapwaterinstallaties;
• het aanbrengen van leidingen in het terrein en bijbehorend graafwerk;
• het aanleggen van leidingen en energieverdeling;
• het aanbrengen van systemen voor aarding en bliksembeveiliging;
• het aanbrengen van contactdozen, inclusief voorzieningen voor een schietbaansysteem;
• het aanbrengen van een verlichtingsinstallatie;
• het aanbrengen van een data- en telefonie-installatie;
• het aanbrengen van een brandmeld- en ontruimingsalarminstallatie;
• Optioneel: het aanbrengen van een PV-systeem.
De terreintechnische werkzaamheden omvatten op hoofdlijnen:
• het verrichten van grondwerk;
• het aanbrengen van HWA-hoofdriolering;
• het aanbrengen van VWA-hoofdriolering;
• het aanbrengen van funderingslagen;
• het aanbrengen van bestrating van betonstraatstenen, incl. kantopsluitingen;
• het aanbrengen van hekwerken; dicht hekwerk;
• het aanbrengen van groenvoorzieningen; grondwerk en inzaaien grasterrein, aanbrengen beplantingen (solitaire bomen/ struikvormers).
De hoeveelheden zoals vermeld in de (concept)contractdocumenten zijn leidend.
Percelenregeling:
De opdracht voor Bouwfase 2 wordt opgedeeld in percelen. Hierbij wordt tevens gebruik gemaakt van de percelenregeling zoals bedoeld in art. 2.18 lid 3AW 2012, wat inhoudt dat tot maximaal 20% van de totale waarde van alle percelen zonder toepassing van een Europese aanbestedingsprocedure kan worden gecontracteerd. Binnen onderhavige opdracht worden de volgende percelen onderscheiden:
i. Realisatie bouwfase 2 (onderhavig project);
ii. Aanbrengen granulaat kogelvanger in bouwfase 2;
iii. Aanleggen schietbaansysteem in bouwfase 2;
iv. Aanbrengen standaard ballistische wandbekleding in bouwfase 2;
v. Aanbrengen granulaat kogelvanger in bouwfase 2 op de locatie als aangeduid in paragraaf 8.5 “herhalingsopdrachten”;
vi. Aanleggen schietbaansysteem in bouwfase 2 op de locatie als aangeduid in paragraaf 8.5 “herhalingsopdrachten”;
vii. Aanbrengen standaard ballistische wandbekleding in bouwfase 2 op de locatie als aangeduid in paragraaf 8.5 “herhalingsopdrachten”.
In verband met de specialistische kenmerken, bijzondere afhankelijkheden, vooraf benodigde specifiek uitgevoerde (militaire) testen en de beperkte financiële omvang (passend binnen de percelenregeling als bedoeld in art. 2.18 lid 3 AW 2012) van de werkzaamheden worden de hierboven genoemde percelen ii. tot en met vii. apart (niet via een Europese aanbesteding) gecontracteerd.