2. Procedure
Procedure
Titel: Uniformen BOA's gemeente Venlo
Beschrijving: De opdracht betreft het leveren van bedrijfskleding, specifiek het leveren van bedrijfskleding voor de BOA’s, inclusief aanverwante dienstverlening. Zie aanbestedingsleidraad.
Interne identificatiecode: 228787
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Publicatie van de aankondiging van opdracht vindt plaats op TenderNed. De aanbesteding vindt plaats conform een Europese openbare aanbestedingsprocedure.
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 18222000 Bedrijfskleding
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Uniformen BOA's en Toezichthouders
Beschrijving: Levering van uniformen ten behoeve van BOA's en Toezichthouders
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 18100000 Beroepskleding, speciale werkkleding en toebehoren
Aanvullende classificatie (cpv): 18222000 Bedrijfskleding, 35113400 Beschermende en veiligheidskleding
Opties:
Beschrijving van de opties: De raamovereenkomst voor uniformen voor BOA’s en Toezichthouders wordt afgesloten voor een periode van vier (4) jaar. De gemeente Venlo heeft de mogelijkheid om de overeenkomst daarna eenzijdig met drie (3) keer één (1) jaar te verlengen. De beoogde ingangsdatum is 1 januari 2026. De keuze voor een looptijd van vier (4) jaar met verlengingsopties is gebaseerd op de gebruikelijke bestelcyclus van ongeveer drie (3) jaar. Bij de start van de opdracht wordt niet direct voor alle medewerkers nieuwe kleding besteld, omdat huidige medewerkers eerst hun bestaande uniformen volledig moeten benutten voordat zij een nieuwe bestelling mogen plaatsen. Dit beleid bevordert een efficiënter gebruik van de kleding, minimaliseert verspilling en draagt bij aan de duurzaamheidsdoelstellingen van de gemeente. Voor de opdrachtnemer biedt deze contractduur de mogelijkheid om tenminste twee (2) bestelcycli uit te voeren (dit is geen garantie), wat bijdraagt aan de rendabiliteit van de opdracht. Daarnaast biedt een langere looptijd extra ruimte voor investeringen in duurzame oplossingen binnen de overeenkomst.