168155-2024 - Resultaat
Nederland – Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde en planning – Europees Niet openbare Procedure Bouwmanagementwerkzaamheden project Soesterkwartier
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Europees Niet openbare Procedure Bouwmanagementwerkzaamheden project Soesterkwartier
Beschrijving: Het project onderhavige leidraad betreffend, is de realisatie van drie scholen in de wijk het Soesterkwartier te Amersfoort. Elk van deze scholen kent een ander bestuur. Elk zijnde een andere opdrachtgever en zelfstandig bouwheer voor elk van de scholen. Wel gaan de drie scholen in de voorbereiding, het ontwerp en de uitvoering, zoveel mogelijk samenwerken. De vorm/inhoud van het project kan gedurende uitvoering van de opdracht verschillend zijn. Zo zal er eerst een algemeen project zijn, de drie scholen tezamen, betreffend. Vervolgens zullen vanuit en naast het algemene project (van waaruit integraal zal blijven worden gewerkt), separaat aan de drie deelprojecten, elk van de scholen betreffend, worden gewerkt. Onderhavige leidraad betreft de selectiefase van de aanbesteding voor de opdracht “Bouwmanagementdiensten” t.b.v. realisatie van het gehele project, zijnde de realisatie van de drie scholen tezamen. Nader te bepalen.
Interne identificatiecode: SKW 23-01 BM
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71240000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde en planning
Aanvullende classificatie (cpv): 71242000 Project- en ontwerpvoorbereiding, kostenraming, 71244000 Kostenberekening en -bewaking, 71248000 Toezicht op plannen en documentatie, 71540000 Coördinatie van bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Bouwmanagementwerkzaamheden project Soesterkwartier
Beschrijving: Eind november 2017 heeft de gemeenteraad in Amersfoort ingestemd met het Integraal Huisvesting Plan. In dit plan hebben alle schoolbesturen en de gemeente Amersfoort gezamenlijk vastgelegd dat alle 100 schoolgebouwen in Amersfoort de komende 40 jaar (vervangende) nieuwbouw krijgen. De aanpak gaat per wijk. De wijk Soesterkwartier is als tweede wijk aan de beurt. Het project onderhavige leidraad betreffend, is de realisatie van drie scholen in het Soesterkwartier. Elk van deze scholen kent een ander bestuur. Elk zijnde een andere opdrachtgever en zelfstandig bouwheer voor elk van de scholen. Wel gaan de drie scholen in de voorbereiding, het ontwerp en de uitvoering, zoveel mogelijk samenwerken. Onderhavige leidraad betreft de selectiefase van de aanbesteding voor de opdracht “Bouwmanagementdiensten” t.b.v. realisatie van het gehele project, zijnde de realisatie van de drie scholen tezamen. Nader te bepalen
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De opdracht kan worden verlengd.