168321-2024 - Mededinging
België – Couveuses – Couveuses (incubatoren - neonatologie)
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Couveuses (incubatoren - neonatologie)
Beschrijving: Ziekenhuis VITAZ vzw wenst over te gaan tot de aankoop, levering, installatie en indienststelling van 8 couveuses en één compatibele transport-shuttle voor zijn nieuwe afdeling Neonatologie. De aangeboden apparatuur dient te beantwoorden aan de behoeften van een hedendaagse afdeling Neonatologie en moet voldoen aan de meest recente desbetreffende regelgeving en kwaliteitsnormen. Bovendien wenst de aanbesteder voor de apparatuur een onderhoudscontract van het type "preventief onderhoud" af te sluiten vanaf het aflopen van de waarborgtermijn tot zolang de apparatuur operationeel is bij de aanbesteder. De opdracht gaat ook gepaard met de overname van de huidige couveuses.
Interne identificatiecode: PPP0OF-525/4164/1243/AKD/JDM/1243
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33152000 Couveuses
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: Couveuses (incubatoren - neonatologie)
Interne identificatiecode: 1243/AKD/JDM/1243