2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst Aannemers CM
Beschrijving: Opdracht van aanneming van werken voor het uitvoeren van deelopdrachten van beperkte verbouwingswerken aan de gebouwen van het patrimonium van CM-Vlaanderen en de CM-Kantoren. Deze beperkte renovatiewerken kunnen bijvoorbeeld zijn: schilderwerken, plaatsing nieuwe armaturen, vloerafwerking, plafondtegels, plaatsing deuren en glazen wanden, schrijnwerkerij, aanpassingen loodgieterij, beperkte elektriciteitswerken, ......
Interne identificatiecode: CM-MC 2023_013(2)
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Regio Vlaams-Brabant
Beschrijving: Zie bestek
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: Regio Antwerpen
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Regio Limburg
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: Regio Oost-Vlaanderen
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Titel: Regio West-Vlaanderen
Interne identificatiecode: 5