Soort aanbestedende dienst Regionale of plaatselijke instantie
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Accountancydiensten
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 79200000 Boekhoudkundige, audit- en fiscale diensten
II.1.4.
Korte beschrijving
In de huidige situatie zijn we meer dan een half jaar in gesprek met de huidige accountant om te bepalen hoe we de (interne) rechtmatigheidsverklaring op kunnen zetten en het is onwenselijk om dit te doorbreken, gezien de organisatorische consequenties en het in het geding raken van de haalbaarheid van de gestelde planning.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
2 jaar