Doel
Aard van het contract: Werken
Aanvullende aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 45350000 Werktuigbouwkundige installaties
Aanvullende classificatie (cpv): 42122220 Afvalwaterpompen, 45232424 Bouwen van rioolwaterpompstation, 45252000 Bouwwerkzaamheden voor afvalwaterbehandelings-, zuiverings- en afvalverbrandingsinstallaties
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Groot-Rijnmond (NL33C)
Land: Nederland