2. Procedure
Procedure
Titel: BGT beheersoftware
Beschrijving: Het doel van de opdracht is het leveren, installeren, inrichten en onderhouden van een BGT-beheersysteem on premise of als SaaS 0
Interne identificatiecode: 19500
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: zie documenten
Interne identificatiecode: 1