2. Procedure
Procedure
Titel: AI 2025-0240 - Grondlogistiek II, Strandeiland
Beschrijving: AI 2025-0240 - Grondlogistiek II, Strandeiland Het werk betreft de werkzaamheden t.b.v. bouwrijp maken van Strandeiland en bestaat in hoofdzaak uit: - het verwijderen van groenvoorzieningen; - het verwijderen en aanbrengen van betonplaten; - het verwijderen en aanbrengen van hekwerken; - het ontgraven, aanvullen, verwerken en vervoeren van grond; - het verwijderen en aanbrengen van monitoring; - het toepassen van bemaling; - het aanbrengen van verticale drainage; - het uitvoeren van bijbehorende werkzaamheden.
Interne identificatiecode: AI 2025-0240
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: -