16898-2024 - Mededinging
Nederland – Reparatie- en onderhoudsdiensten – AI 2023-0147 - Correctief en preventief onderhoud AAT en ILT
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: AI 2023-0147 - Correctief en preventief onderhoud AAT en ILT
Beschrijving: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: - het verrichten van preventief en correctief onderhoud aan de elektrotechnische, werktuigbouwkundige en besturingsinstallaties van de AAT en ILT te Amsterdam; - het onderhouden van een 24 uurs wachtdienst voor het oplossen van storingen aan voornoemde installaties van de tunnels, coordinatieverplichting ten aanzien van oplossen van civieltechnische storingen is eveneens een onderdeel van deze overeenkomst; - het plannen en begeleiden van onderhoudswerkzaamheden door specialisten; - de bijbehorende organisatorische, administratieve en tekenwerkzaamheden; - het nemen van veiligheidsmaatregelen conform NEN 3140, om de onderhoudswerkzaamheden veilig te kunnen uitvoeren.
Interne identificatiecode: AI 2023-0147
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50000000 Reparatie- en onderhoudsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 45220000 Civieltechnische en bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000