169121-2024 - Resultaat
België – Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten – Raamovereenkomst voor de levering van droge voeding en drank voor de kinderdagverblijven
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor de levering van droge voeding en drank voor de kinderdagverblijven
Beschrijving: Deze opdracht beoogt het leveren van droge voeding en dranken voor de kinderdagverblijven van A-IVA Kinderopvang. Meer info vindt u in de opdrachtdocumenten.
Interne identificatiecode: GAC_2024_02978
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: ja
Rechtvaardiging voor de versnelde procedure: Urgentie (in toepassing van artikel 36, §3 van de wet van 17 juni 2016 inzake overheidsopdrachten)
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15000000 Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: GAC_2024_02978 - 1
Beschrijving: Levering van droge voeding en drank voor de kinderdagverblijven
Interne identificatiecode: 1