169390-2023 - ResultaatNederland-'s-Gravenhage: Fysiotherapiediensten
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Inkoopprocedure Fysiotherapie 2022 Zwolle (PI)
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
85142100 Fysiotherapiediensten
II.1.4.
Korte beschrijving
De scope van deze inkoopprocedure bestaat uit de volgende dienstverlening:
Fysiotherapie ten behoeve van Zwolle (PI).
Onder Fysiotherapie wordt verstaan:
Het leveren van Fysiotherapie conform het Vademecum (zie Bijlage 12) aan Justitiabelen. De Zorgaanbieder behandelt justitiabelen alleen op voorschrift van een JG of verpleegkundig specialist.
Hieronder valt het volgende product:
• Consulten: tijdseenheden van 30 minuten betreffende meerdere opeenvolgende contacten met Justitiabelen door de Fysiotherapeut (inclusief voorbereiding, uitwerking en overdracht van informatie);
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding