169716-2023 - ResultaatNederland-'s-Gravenhage: Reparatie en onderhoud van elektrische en mechanische uitrusting in gebouwen
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Onderhoud en beheer overheaddeuren VRH
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
50710000 Reparatie en onderhoud van elektrische en mechanische uitrusting in gebouwen
II.1.4.
Korte beschrijving
Het doel van deze aanbesteding is om te komen tot een raamovereenkomst met één (1) partij (de opdrachtnemer), voor de uitvoering van het onderhoud en beheer van de overheaddeuren op bijna alle locaties van de VRH (de opdrachtgever). De VRH zoekt een partner die hen ontzorgt, klantgericht werkt en aansluit bij het type organisatie waarbij het primaire proces altijd voorrang heeft en de kazernes worden gezien als een woon/werk omgeving.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
150 overheaddeuren