Soort aanbestedende dienst Ministerie of andere nationale of federale instantie, met inbegrip van regionale of plaatselijke onderverdelingen
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
SZW - EA - Dieptereiniging Horecaruimten
Referentienummer: 201865005.011.038
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 90900000 Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten
II.1.4.
Korte beschrijving
De opdrachtgever en deelnemers zijn op zoek naar een partner die de aankomende jaren de dieptereiniging van de horecaruimten gaat uitvoeren binnen de verzorgingsgebieden van de RSO en het ministerie van Defensie. Het doel is de dieptereiniging minimaal één keer per jaar te laten plaats vinden. Het reinigen van de bierleidingen bij Defensie vindt twee keer per jaar plaats.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Perceel 1 - regio Oost Nederland
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 90910000 Reinigingsdiensten, 90911000 Reiniging van woningen en gebouwen en glazenwassersdiensten, 90911100 Reinigen van accommodatie, 90911200 Reiniging van gebouwen
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Perceel 1 betreft 79 locaties in regio Oost Nederland (provincies Groningen, Friesland, Drenthe, Overijssel, Gelderland en Flevoland)
Inlichtingen over middelen van de Europese Unie De aanbesteding houdt verband met een project en/of een programma dat met middelen van de EU wordt gefinancierd: neen
Perceel 2 - regio West Nederland
Perceel nr.: 2
Perceel 2 betreft 119 locaties in regio West Nederland (provincies Noord Holland, Zuid Holland en Utrecht);
Perceel 3 - regio Zuid Nederland
Perceel nr.: 3
Perceel 3 betreft 58 locaties in regio Zuid Nederland (provincies Noord-Brabant, Zeeland en Limburg).