See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Larynxmaskers, endotracheale en bronchiale buizen.
Beschrijving: Larynxmaskers, endotracheale en bronchiale buizen.
Interne identificatiecode: PPP0KC-2405/5319/HeCaPP/2025/PO-AC/MASQUES LARYNGES ET SONDES
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33140000 Medische verbruiksartikelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Pediatrische larynxmaskers
Beschrijving: Pediatrische larynxmaskers
Interne identificatiecode: HeCaPP/2025/PO-AC/MASQUES LARYNGES ET SONDES/L1_1
Perceel: LOT-0002
Titel: Volwassen larynxmaskers
Beschrijving: Volwassen larynxmaskers
Interne identificatiecode: HeCaPP/2025/PO-AC/MASQUES LARYNGES ET SONDES/L2_2
Perceel: LOT-0003
Titel: Larynxmaskers zonder airbags
Beschrijving: Larynxmaskers zonder airbags
Interne identificatiecode: HeCaPP/2025/PO-AC/MASQUES LARYNGES ET SONDES/L3_3
Perceel: LOT-0004
Titel: Pediatrische endotracheale tubes met manchet
Beschrijving: Pediatrische endotracheale tubes met manchet
Interne identificatiecode: HeCaPP/2025/PO-AC/MASQUES LARYNGES ET SONDES/L4_4
Perceel: LOT-0005
Titel: Pediatrische endotracheale tubes met PU-manchet
Beschrijving: Pediatrische endotracheale tubes met PU-manchet
Interne identificatiecode: HeCaPP/2025/PO-AC/MASQUES LARYNGES ET SONDES/L5_5
Perceel: LOT-0006
Titel: Endotracheale tubes voor volwassenen met manchet en zonder doorn
Beschrijving: Endotracheale tubes voor volwassenen met manchet en zonder doorn
Interne identificatiecode: HeCaPP/2025/PO-AC/MASQUES LARYNGES ET SONDES/L6_6
Perceel: LOT-0007
Titel: Volwassen endotracheale tubes met PU-manchet en zonder doorn
Beschrijving: Volwassen endotracheale tubes met PU-manchet en zonder doorn
Interne identificatiecode: HeCaPP/2025/PO-AC/MASQUES LARYNGES ET SONDES/L7_7
Perceel: LOT-0008
Titel: Endotracheale tubes voor volwassenen met manchet en doorn
Beschrijving: Endotracheale tubes voor volwassenen met manchet en doorn
Interne identificatiecode: HeCaPP/2025/PO-AC/MASQUES LARYNGES ET SONDES/L8_8
Perceel: LOT-0009
Titel: Niet-gevulde pediatrische endotracheale buizen
Beschrijving: Niet-gevulde pediatrische endotracheale buizen
Interne identificatiecode: HeCaPP/2025/PO-AC/MASQUES LARYNGES ET SONDES/L9_9
Perceel: LOT-0010
Titel: Endotracheale tubes met subglottisch afzuigsysteem
Beschrijving: Endotracheale tubes met subglottisch afzuigsysteem
Interne identificatiecode: HeCaPP/2025/PO-AC/MASQUES LARYNGES ET SONDES/L10_10
Perceel: LOT-0011
Titel: Gewapende endotracheale tubes voor volwassenen
Beschrijving: Gewapende endotracheale tubes voor volwassenen
Interne identificatiecode: HeCaPP/2025/PO-AC/MASQUES LARYNGES ET SONDES/L11_11
Perceel: LOT-0012
Titel: Gepantserde niet-gebufferde pediatrische endotracheale tubes
Beschrijving: Gepantserde niet-gebufferde pediatrische endotracheale tubes
Interne identificatiecode: HeCaPP/2025/PO-AC/MASQUES LARYNGES ET SONDES/L12_12
Perceel: LOT-0013
Titel: Bronchiale buizen met dubbel lumen
Beschrijving: Bronchiale buizen met dubbel lumen
Interne identificatiecode: HeCaPP/2025/PO-AC/MASQUES LARYNGES ET SONDES/L13_13
Perceel: LOT-0014
Titel: Pediatrische endotracheale tubes met ongemanchetteerde laterale toegang
Beschrijving: Pediatrische endotracheale tubes met ongemanchetteerde laterale toegang
Interne identificatiecode: HeCaPP/2025/PO-AC/MASQUES LARYNGES ET SONDES/L14_14
Perceel: LOT-0015
Titel: Zelfdrukkende larynxmaskers
Beschrijving: Zelfdrukkende larynxmaskers
Interne identificatiecode: HeCaPP/2025/PO-AC/MASQUES LARYNGES ET SONDES/L15_15