170139-2025 - Resultaat
Nederland – Beplanten en onderhouden van groengebieden – Maaien gras
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Maaien gras
Beschrijving: De opdracht omvat het maaien van het gras in de gemeente Tynaarlo (areaalomvang ca. 85 ha). Areaalomvang ca. 85 ha.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De opdracht omvat het maaien van het gras in de gemeente Tynaarlo (areaalomvang ca. 85 ha). areaalomvang ca. 85 ha
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De gemeente heeft eenzijdig de mogelijkheid de looptijd van de overeenkomst eenmalig te verlengen met een periode van twee jaren (1 januari 2028 t/m 31 december 2029).