170370-2024 - Mededinging
België – Straatveegmachines – Aankoop van een straatveegmachine
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Aankoop van een straatveegmachine
Beschrijving: Aankoop van een straatveegmachine
Interne identificatiecode: PPP00Q-1452/4074/2024-03
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34921100 Straatveegmachines
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2024-03
Opties:
Beschrijving van de opties: Vereiste opties (• Er wordt voorzien in een onderhoudscontract met betrekking tot het preventief en corrigerend onderhoud van de machine. • Dit zal op vaste momenten voorzien worden en de frequentie hiervan zal vermeld worden in de offerte. • De looptijd van het onderhoudscontract kan bepaald worden op basis van de gedraaide uren of van een eindpunt vastgesteld in de tijd. Dit zal tevens vermeld worden in de offerte. • De handelingen die uitgevoerd zullen worden staan verduidelijkt in de offerte en de te vervangen onderdelen maken een deel uit van de aangeboden prijs per motoruur die dient opgegeven te worden. • Vervanging van slijtonderdelen maken ook een deel uit van het onderhoudscontract. Uitzonderingen hierop zullen meegegeven worden in de offerte. • Indien de herstelling langer dan 5 werkdagen duurt zal voorzien worden in een kosteloze vervangmachine met gelijkwaardige capaciteiten op locatie geleverd.)