Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45232140 Aanleggen van stadsverwarmingsleidingen
Opties:
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Zuidoost-Noord-Brabant (NL414)
Land: Nederland