17059-2024 - Resultaat
Nederland – Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu – Preventief en correctief onderhoud roostergoedinstallaties rwzi Dokhaven
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Preventief en correctief onderhoud roostergoedinstallaties rwzi Dokhaven
Beschrijving: De aanbesteding heeft tot doel een raamovereenkomst af te sluiten voor het verrichten van de volgende dienstverlening: het preventief en correctief onderhouden, en eventueel vervangen van roostergoedinstallaties op de rwzi Dokhaven, gelegen aan de Bonn en Meeswerf 2025 te Rotterdam.
Interne identificatiecode: T48739/INK-811
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90000000 Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu
Aanvullende classificatie (cpv): 45259100 Reparatie en onderhoud van afvalwaterinstallatie, 45259200 Reparatie en onderhoud van zuiveringsinstallatie, 50530000 Reparatie en onderhoud van machines, 90400000 Diensten in verband met afvalwater
5. Perceel
Perceel: LOT-0000