Aanbesteder is op zoek naar een nieuwe Opdrachtnemer voor het leveren van beveiligingsdiensten op het Gemeentehuis (Stadhuisplein 1, 2405 SH) en ad-hoc alarmopvolging buiten reguliere openingstijden.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 79711000 Diensten voor alarmbewaking
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Aanbesteder is op zoek naar een nieuwe Opdrachtnemer voor het leveren van beveiligingsdiensten op het Gemeentehuis (Stadhuisplein 1, 2405 SH) en ad-hoc alarmopvolging buiten reguliere openingstijden. Voor een nadere toelichting op de aanbesteding verwijzen wij u graag naar de Aanbestedingsleidraad.